logov8
Korea-Flag-128

Uitslagen DW Edu Stijltraining en selectietoernooi voor District West Stijlteam

Uitslagen DW Edu Stijltraining en selectietoernooi voor District West Stijlteam.

Op 26 januari heeft Shijak Taekwondo namens het DW-bestuur een Edu Stijltraining en Edu-selectietoernooi georganiseerd, om voor de B en C categorie naast het A-team en Wedstrijd Stijlteam te vormen.
De Edu-training werd verzorgd door Sylvestro van der Kooye en de reguliere training van het A team door Steve Soekandar.

Na deze trainingen werd voor de B en C categorie het selectietoernooi gehouden.

Romario Soekandar: meervoudig deelnmers EK en WK

De uitslagen van dit selectietoernooi zijn:

Naam Deelnemer

 

kup

Pom 1

Pom 2

Pom 3

1e ronde

2e ronde

3e ronde

alle ronden

eind

 

C-cat veld 1 Poule A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ebi

Verbeek

8

1

2

1

66,5

     66,0

     65,0

     65,8

1

Lisa

van Rooijen 

8

1

2

1

62,5

     63,0

     64,0

     63,2

2

Femke

van der Kuur

9

B

1

1

60

     63,5

     63,0

     62,2

3

Joyce

Briene

8

1

2

1

59,5

     61,5

     62,0

     61,0

4

Lesley

Groeneveld

9

b

1

1

59,5

     59,0

     59,5

     59,3

5

C-cat veld 1 Poule B

 

 

 

 

 



           

           

           

 

Julian

Weijers

8

1

2

1

66

     66,5

     65,5

     66,0

1

Kim

Halverhout

7

2

1

2

63,5

     66,0

     64,0

     64,5

2

Hayat

Eren

8

1

2

3

63

     63,5

     63,5

     63,3

3

Bruce

Kaslim

7

2

1

3

61

     61,5

     63,0

     61,8

4

Ismail

Derkaoui   

8

1

2

3

60

     62,0

     61,5

     61,2

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

C-cat veld 1 Poule C

 

 

 

 

 



           

           

           

 

Sam

v/d Maden

9

1

2

2

67

     66,0

     65,5

     66,2

1

Bo

Verbeek

9

1

2

1

63,5

     64,0

     64,5

     64,0

2

Ambra

van Hintum

10

1

1

1

64

     62,5

     64,5

     63,7

3

Damion 

 van de Veen

10

1

1

1

57,5

     57,5

     58,5

     57,8

4

Rick

Faber

10

1

1

1

57,5

     58,0

     58,0

     57,8

5

 
 

 

 

1ste ronde

2de ronde

3de ronde

Prijs uitreiking

 

 

 

Jurylijsten

 

 

 

 

 

gemidd. punt

 

 

 

veld 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Naam Deelnemer

 

kup

Pom 1

Pom 2

Pom 3

1e ronde

2e ronde

3e ronde

alle ronden

 

B-cat veld 2 Poule A

 

 

 

 

Roxanne

Purmerend

5 4

3

2

71,5

     72,5

     73,0

     72,3

1

Sacha

De Haas

6

3

2

1

71,5

     71,0

     71,5

     71,3

2

Inas

el Azzouzi

6

3

2

4

69

     71,5

     69,0

     69,8

3

Illias

el Azzouzi

6

3

2

1

65,5

     67,0

     68,5

     67,0

4

Shaista

Groeneveld

6

3

2

4

63,5

     67,5

     68,0

     66,3

5

B-cat veld 2 Poule B



           

           

          

Samantha

Purmerend

3 6 5

4

72

     73,5

     74,0

     73,2

1

Emma

van der Kuur

3

6

7

5

71

     72,5

     70,0

     71,2

2

Sophie

Hemels

4

5

4

3

70

     71,0

     71,5

     70,8

3

Elise

Koo

5

4

3

2

70

     71,5

     70,5

     70,7

4

Sawan

Kalikadien 

4

5

6

3

68,5

     68,5

     70,5

     69,2

5

B-cat veld 2 Poule C

           

           

         

Boyd

Hagebeek

2

7

8

6

76,5

     77,0

     75,5

     76,3

1

Ginny

Chow

1

8

7

6

75,5

     74,0

     70,5

     73,3

2

Ihsaan

Harylallsingh

2

7

8

6

73,5

     71,5

     72,5

     72,5

3

Martin

Hazenoot

1

8

7

5

72

     73,0

     72,0

     72,3

4

Gino

Van der Mark

2

7

6

8

71

     69,5

     69,0

     69,8

5

Dylan

Plug

2

7

4

6

68,5

     69,5

     69,5

     69,2

6

Tijdens dit toernooi werden de deelnemers gescout voor het B-team en potentiƫle talententeam.
Voor het talententeam zijn gescout:

Roxanne Meijer

Samantha Meijer

Emma van der Kuur

Sophie Hemels

Lisa van Rooijen

Ebi Verbeek

Elise Koo

Sascha de Haas

Sam van der Maden

Julian Weijers

Kim Halverhout

En voor het B-team zijn gescout:
Ilias El Azzouzi

 

Ines El Azzouzi

 

Hayat Eren

Shaista Groeneveld

 

Lesley Groeneveld

 

Dylan Plug

 

Ishaan Harylallsingh

 

Femke van der Kuur

 

Sawan Kalikadien

 

Joyce Briene

 

Damian van der Veen

 

Rick Faber

 

Ambra van Hintum

 

Ismail Derkaoui

 

Martin Hazenoot

 

Bo Verbeek

 

Er is afgesproken, dat het A team en talenten 1x per maand een centrale training zullen krijgen en het B-team 1x per 2 maanden.
De eerstvolgende training vindt plaats op zaterdag 8 februari as. van 13.00 -17.00 uur

Sportzaal Forum het Zand
Pauwoogvlinder 16
3544 DB Utrecht ( Leidsche Rijn )
Geen horeca aanwezig

OP deze eerste training zullen verdere afspraken gemaakt worden over de randvoorwaarden van minimale trainingen, verplichte wedstrijden en een indicatie van de eigenbijdrage per jaar, om deze trainingen mogelijk te maken. Er kan tevens een start gemaakt worden om de teams van paren, synchroon3 en 5 voor het DW Stijlteam.

Als de finaciering van deze trainingen, begeleiding en coachen op binnenlandse en buitelandse toernooien duidelijk is, zal het op termijn bekend worden gemaakt. Een globale indicatie kan weelicht op de dag gegeven worden door de trainer van de C/B selectie.

Onderstaande trainingen zijn van 10.00u - 14.00u
9 maart: A team en talenten
Gymzaal
Heilooerdijk 136
1814 LS Alkmaar
Geen horeca aanwezig

6 April, Leidschendam: A team, talenten en B team
Mei, Utrecht:  A team en talenten
Juni, Utrecht: A team, talenten en B team

Met vriendelijke groet,

Namens de organisatie en trainers van Stijlteam District West

Steve Soekandar, Sylvestro van der Kooye en Linda van Teunenbroek

Ps. Indien je niet aanwezig kunt zijn, graag even een e-mail met vermelding van de reden.

Met dank aan Steve Soekandar Stijltrainer A-team, Sylvestro van der Kooye Stijltrainer C/B categotie als mede trainers en scouts op deze dag.
Juryleden: Nickos Vassiliades, Pim van de Helm, Mitchel Ramdjiawan en Rianne der Weduwe
Schrijvers en controleurs: Angelina van de Kuur, Arno Groeneveld, Monique Peterzen, Firoza Harylallsingh

Zie meer foto: foto/film


Laatst bijgewerkt op maandag 03 februari 2014 14:19

Activiteiten

Geen evenementen