logov8
Korea-Flag-128

Uitslagen Stijltoernooi 25 juni 2014

Uitslagen Stijltoernooi C-B categorie 25 juni 2014


Foto: Vincent van der Heijden 
Op woensdag 25 juni hebben we wederom een succesvol Stijltoernooi gehouden in Waterland.

De coördinator van Shijak "Cyriel" en Rianne der Weduwe van het Stijlteam West hebben een korte briefing gegeven over de ins- en outs van het nieuwe Stijl per 1 januari 2014.
Hierbij werd voornamelijk aandacht besteed aan de wijzigingen en waar de deelnemers op moeten letten om ook op grote externe toornooien te kunnen winnen. Ondanks dat  niet alle jonge deelnemers de technieken goed beheersen konden ze voor presentatie hoge punten scoren. De wedstrijden werd op veld 1 gejureerd door Mitchel Ramdjiawan, Rianne der Weduwe en Pim van de Helm. Op veld 2 waren de juryleden Anand Harylallsingh, Wouter Staallekker en Chellzy Reyes.  Meester Nickos was hier de veldco√∂rdinator

Hieronder zijn de podiumplaats winnaars toegevoegd, gevolgd door de top10 hoge scores en ten slotte de resultaten per poule en graduatie.
Podiumplaats winnaars

Noa

Wong

1

 

Shane

Somedjo

1

 

Shaista

Groeneveld

1

 

Anne

Broersma

1

 

Reyvano

Djojopawiro

1

 

Tijn

Bisschop

1

 

Elena

Vlad

1

 

 

Femke

Kuur van der

2

 

Lisa

van der Heijden

2

 

Dina

Vlad

2

 

Robert

Dilber

2

 

Andy

Dyachenko

2

 

Lesley

Groeneveld

2

 

Dayanand

Hindori/Panday          2

Daniel

Munsterman

3

Eva

van der Heijden

3

Thijn

Mulders

3

Angelo

van Deventer

3

 Overzicht top-10 hoogste punten

1

Noa

Wong

93,22

2

Shane

Somedjo

85,44

3

Femke

Kuur van der

82,67

4

Shaista 

Groeneveld

80,11

5

Anne

Broersma

77,89

6

Lisa

van der Heijden

77,78

7

Dina 

Vlad

75,89

8

Robert 

Dilber

75,78

9

Daniel

Munsterman

75,67

10

Reyvano

Djojopawiro

73,56


Poule Naam Deelnemer achternaam kup Pom1 1e ronde 1e ronde 2e ronde 2e ronde 3e ronde 3e ronde alle ronden podiumplaats
A
Veld 1
18 Thijn Mulders 10 B 28,67 32,33 32,00 35,67 32,67 33,67 65,00 4
7 Eva van der Heijden 10 B 29,33 31,00 34,33 34,67 32,67 33,33 65,11 3
6 Tijn Bisschop 10 B 30,67 35,33 34,00 38,33 33,33 36,67 69,44 1
Dayanand Hindori/Panday 29,67 32,00 33,67 35,67 32,33 34,00 65,78 2
B
16 Lesley Groeneveld 9 1 31,33 31,00 33,33 35,67 32,67 34,33 66,11 2
4 Reyvano Djojopawiro 9 1 35,00 37,00 36,33 38,67 35,67 38,00 73,56 1
C
3 Andy Dyachenko 9 B 32,67 36,00 32,00 34,00 32,67 35,00 67,44 2
9 Elena Vlad 9,3 1 33,33 35,00 33,67 35,67 34,33 34,67 68,89 1
Techniek uitvoering Techniek uitvoering Techniek uitvoering
Poule Naam Deelnemer achternaam kup Pom1 1e ronde 1e ronde 2e ronde 2e ronde 3e ronde 3e ronde alle ronden
Veld 2
8 Lisa van der Heijden 10 B 31,33 48,67 30,67 47,33 29,67 45,67 77,78 2
5 Anne Broersma 10 B 29,67 49,00 28,33 50,00 29,00 47,67 77,89 1
22 angelo  van deventer  10 b 25,67 39,33 24,33 37,00 24,33 37,00 62,56 3
E
11 Noa Wong 8 1 38,00 56,67 37,67 57,67 36,00 53,67 93,22 1
20 Femke Kuur van der 7 3 33,33 51,67 33,00 49,00 32,00 49,00 82,67 2
10 Dina  Vlad 7 3 31,33 45,67 29,67 45,00 30,33 45,67 75,89 2
13 Shane Somedjo 7 3 37,33 53,67 31,67 50,00 33,33 50,33 85,44 1
1 Daniel Munsterman 7 2 31,67 45,33 31,33 47,67 26,67 44,33 75,67 3
12 Shaista  Groeneveld 5 5 30,33 45,67 30,00 49,33 33,33 51,67 80,11 1
Robert   Dilber 5 30,33 38,67 30,00 48,67 31,00 48,67 75,78 2







Laatst bijgewerkt op dinsdag 01 juli 2014 19:19

Activiteiten

Geen evenementen